Była połowa lipca, a ja nawet nie miałem co marzyć o urlopie, ponieważ nowy szef zadbał, aby nikomu z naszego działu nie brakowało zajęcia. Temperatura na zewnątrz przekraczała trzydzieści pięć stopni, a i wewnątrz biurowca nie było wiele chłodniej. Siedziałem spocony za biurkiem a mokra koszula kleiła się mi do skóry. Na dodatek ta cholerna klimatyzacja przestała działać.

UWAGA: Poniższy tekst zawiera materiał o treści erotycznej ;-)

Michał urodził się i wychował na wsi. Tutaj skończył jedyną w okolicy Zasadniczą Szkołę Zawodową i uzyskał zawód kowala. Po odbyciu służby wojskowej powrócił do domu i zaczął poszukiwać stałego zatrudnienia, by zapewnić sobie utrzymanie. Niestety, w okolicy brakowało wolnych etatów w tej specjalności, a na otwarcie własnej firmy nie było go jeszcze stać. Chłopak przypomniał sobie miejscowego kowala, w którego kuźni spędzał kiedyś wiele czasu.

UWAGA: Poniższy tekst zawiera materiał o treści erotycznej ;-)

Jacka znam od kilkunastu lat, to znaczy od czasu kiedy był jeszcze narzeczonym Baśki - córki moich sąsiadów. To przystojny facet, starszy ode mnie o kilka lat. Wysoki i barczysty brunet, o atletycznej budowie ciała, emanujący tak silną męskością, że w jego obecności czułem zawsze naprężenie w kroczu. Kiedy zamieszkali po ślubie u moich sąsiadów miałem okazję spotykać go prawie codziennie...

UWAGA: Poniższy tekst zawiera materiał o treści erotycznej ;-)