Wszystkie wymienione tutaj minerały, choć niezbędne wszystkim ludziom, mają opinię "męskich" ze względu na drogocenne właściwości dla samczych organizmów m.in. zwiększenie poziomu testosteronu, wzmocnienie skóry i włosów, a nawet wpływ na samopoczucie. 

Tak, tak, drogie misie i misioluby, trzymajcie się teraz mocno czytając artykuł bo zapewne większość odwiedzających urso.pl nie mieści się w głowie, że taka smutna przypadłość dotyka niektórych ludzi ! Tak na poważnie, to jest to tekst o aseksualności.

W skład witamin z grupy B wchodzą takie substancje tiamina, pirydoksyna czy biotyna. Pełnią one wiele funkcji, biorą udział w produkcji wielu enzymów oraz ułatwiają wchłanianie innym niezbędnym witaminom i minerałom. Witaminy z grupy B działają na cały organizm, niwelują stres, podnoszą odporność, dbają o dobre samopoczucie oraz dotlenienia i nawodnienie wszystkich komórek. Zwiększone zapotrzebowanie na witaminy z grupy B pojawia się zawsze gdy spożywamy duże ilości alkoholu, kawy, herbaty, węglowodanów.

Misiowa flaga symbol ruchu BearsGay istnieje oficjalnie już od wielu lat. Składająca z siedmiu poprzecznych pasów w siedmiu kolorach i niedźwiedziej łapy, doskonale spełnia swoje zadanie. Flaga jest symbolem "pełnego" i wyraźnego jednoczenia się ludzi reprezentujących i sympatyzujących z misiowym ruchem społecznym. Kolory flagi zainspirowane są kolorami niedźwiedzich futer z całego świata reprezentujących tu różnorodność ludzi.